Kinnisvaraarendus ja paarismaja bokside ehitus Tallinna eliitelurajoonis Kakumäel on firma Property Partners Group OÜ peamine tegevussuund

Keskendume tipptasemel eramutele ning püüame ellu viia kaasaegseid ja huvitavaid arendusprojekte. Meie paarismaja boksides ühilduvad oivaliselt tänapäevane ja lakooniline modernse stiili paarismaja boksi disain, läbimõeldud ja mugavad planeeringud, energiasäästu lahendused ja nüüdisaegne tehnoloogia. Kinnisvara ehitusprotsessis kasutame ainult kõrgeima kvaliteediga materjale, mis vastavad kõige rangematele Euroopa standarditele.

Firma Property Partners Group OÜ on pidevas arenguprotsessis

Täiustame enda oskusi ja liigume kindlalt edasi. Kontrollime hoolikalt kõiki paarismaja bokside ehitamise etappe alates projekteerimisest kuni valmis eluaseme üleandmisest vahetule ostjale. Meie pakutaval kinnisvaral on optimaalne hinna ja kvaliteedi suhe. Meilt saate osta Tallinnas maja, mille üle uhkust tunda ja kus saate õnnelikult elada!

Täpsema teabe firma Property Partners Group OÜ põhimõtete ja tegevuse kohta leiate meie kodulehel: www.propertypartners.ee.

Tekkis küsimusi? Saada meile sõnum!