Mugav asukoht

Meie nüüdisaegsed paarismaja boksid asuvad ühes Tallinna mainekaimas piirkonnas - Kakumäel. Siin on olemas kõik rahulikuks, mugavaks ja õnnelikuks eluks. Hubasuse ja rahustava vaikuse õhustik võimaldab nautida iga siin veedetud hetke. Nüüd saate alatiseks unustada suurlinna häiriva müra!

Meri, loodus - ja mitte ainult

Ostes rannaäärse maja, saate oivalise võimaluse rõhutada oma staatust ning ühtlasi teha valiku kvaliteetse ja nüüdisaegse eluaseme kasuks. Siin on ülihead jalgrattateed, jalgteed, on toimiv naabrivalve süsteem elanike täieliku turvalisuse tagamiseks, lisaks palju muid olulisi detaile, mis muudavad teie elamise tõesti täiuslikuks!

Vaikus ja rahu

Elukoht mere ääres – see on kordumatu võimalus lisada oma ellu rahustava vaikuse ja täieliku rahu õhustiku. Teil on võimalus soetada eramu, mida ümbritseb puhas põlisloodus. Siin saate nautida mereõhku ja eemalduda alatiseks suurlinna mürast. Siin on teil alati võimalus olla iseendaga või kõige lähedasematega. Nüüd saate igal ajal koguda seltskonna tagaõue ja küpsetada lemmikroogi grillil või lihtsalt jalutada tassi maitsva kohviga mere äärde. Elu võimalus iga sekundit tõeliselt nautida!

Arenenud taristu

Pakume Teile võimaluse osta valmismaja, mis asub paljude erisuguste taristuobjektide läheduses. Saate külastada Škoda Jäähalli, kaubanduskeskust Rocca-al-Mare, minna lemmikansambli kontserdile või teemanäitusele Saku Suurhalli. Meie paarismaja bokside elanikel on igal ajal võimalus mängida tennist Haabersti Tennisekeskuse väljakutel, minna ekskursioonile Vabaõhumuuseumi. Lisaks asuvad lähedal Rocca al Mare Kool, lasteaiad, raviasutused jm.