Kinnisvara müüki korraldab meie firma läbipaistvuse ja avatuse põhimõttel

Oleme alati valmis kliente igakülgselt nõustama ja vastama kõigile tekkivatele küsimustele. Sellelt lehelt leiate põhiteabe, mis on vajalik teada, kui soovite osta mereäärse elukoha firmalt Property Partners Group OÜ.

Baashind sisaldab maja ehitamist "võtmed kätte", siseviimistlus, tehnovõrkude rajamist ja maja ühendamist kesksesse elektrivõrku, veevarustuse- ja kanalisatsioonisüsteemidega ning gaasitrassiga

Seejuures lisatasu eest: ostu-müügi lepingu sõlmimisega seotud riigilõiv ja notariteenused; ühendamine telefonivõrku ja/või kaabel- või digitelevisiooni võrku.

Property Partners Group OÜ annab kõigile tehtud töödele 2-aastase garantii alates objekti üleandmisest

Saadud kogemused ja ülimalt vastutustundlik lähenemisviis ehitamisele võimaldab meil olla täiesti kindel ehitatavate paarismaja bokside kvaliteedi ja vastupidavuse osas. Ühtlasi garanteerime, et kõik tehtud ehitustööd, kasutatud materjalid ja paigaldatud seadmed vastavad täielikult Eesti Vabariigis kehtestatud standarditele.

Kuidas toimub paarismaja bokside ostu-müügi protsess?

Eramu ostuprotsessi võib jaotada kolme põhietappi:

Broneerimine

Huvipakkuva maja broneerimiseks helistage meile telefonil +372 56 63 63 27 või täitke taotluse vorm. Broneerimistasu on 2000 eurot. Pange tähele, et seda summat kasutatakse teie tulevase kodu eest tasumiseks, see tähendab, et broneerimine on tegelikkuses täiesti tasuta. Broneering kehtib 30 päeva. Selle aja jooksul koostame notariaalse võlaõigus- või asjaõiguslepingu olenemata sellest, millises etapis teie maja ehitus on.

Võlaõiguslepingu sõlmimine

Müügi võlaõigusleping sõlmitakse 30 päeva jooksul alates broneerimislepingu allkirjastamisest. Nimetatud dokumendis näidatakse kõik maja ostu üksikasjad ja ostja tasub 15% ostetava kinnisvara koguhinnast.

Asjaõiguslepingu sõlmimine

Asjaõigusleping sõlmitakse pärast kõigi ehitustööde ja krundi heakorratööde lõpetamist. Pärast selle allkirjastamist tasub ostja ülejäänud 85% maja koguhinnast. Tehtud arvutuste ja koostatud dokumentide alusel toimub kinnisvara omandiõiguse üleandmine ostjale.